Rodzaje płatności

Strefa płatności

Wszystkie materiały video umieszczone na strefie bajek są płatne, dlatego na początku należy wybrać dogodny dla siebie sposób płatności. Strefa płatności oznaczona jest ikoną widoczną na stronie głównej pod banerem reklamowym oraz na wszystkich pozostałych stronach pod menu głównym. Po naciśnięciu ikony pojawi się ekran z możliwością wyboru płatności.

Punkty

Na strefie bajek są dostępne dwa rodzaje płatności. Pierwszym z nich są pakiety punktowe. Każdy film możesz obejrzeć "płacąc" za niego odpowiednią ilość punktów. Jest ona widoczna przy materiale video. Kupując film za pomocą punktów otrzymujesz dostęp do niego na 48 godzin. Masz do wyboru 4 pakiety punktowe w cenach od 2.5 do 15 zł. W każdym z nich znajduje się proporcjonalna do ceny ilość punktów. Możesz zakupić dowolną ilość pakietów, punkty wtedy są sumowane.

Uwaga! Każdy pakiet posiada okres ważności. Po jego upłynięciu wszystkie punkty na twoim koncie są zamrażane i należy dokupić jakikolwiek inny pakiet punktowy. Po dokonaniu zakupu punkty ponownie są dostępne na okres ważności nowo zakupionego pakietu. Jeśli zakupisz więcej niż jeden pakiet punktowy okresy ważności są sumowane.

Abonament

W strefie bajek dostępne są trzy pakiety abonamentowe odpowiadające kategoriom wiekowym oraz odpowiednio oznaczone kolorami. Każdy z pakietów możesz kupić na 1 miesiąc. Kolorem granatowym oznaczony jest wybór wszystkich trzech pakietów jednocześnie. Im więcej abonamentów wybierzesz tym niższą cenę zapłacisz w przeliczeniu na jeden pakiet. Przy każdym z abonamentów dostępna jest lista filmów w nim dostępna.

Uwaga! Może się zdarzyć, że nie wszystkie filmy są zawarte w danym abonamencie mimo, iż znajdują się w określonej kategorii wiekowej.
Nie pamiętam hasła