Jak dokonać płatności

Strefa płatności

Wszystkie materiały video umieszczone na Strefie Bajek są płatne, dlatego na początku należy wybrać dogodny dla siebie sposób płatności. Strefa płatności oznaczona jest ikoną widoczną na stronie głównej pod banerem reklamowym oraz na wszystkich pozostałych stronach pod menu głównym. Po naciśnięciu ikony pojawi się ekran z możliwością wyboru płatności.

Krok 1. Wybór rodzaju płatności: punkty lub abonament

Na strefie bajek są dostępne dwa rodzaje płatności. Pierwszym z nich są pakiety punktowe. Każdy film możesz obejrzeć "płacąc" za niego odpowiednią ilość punktów. Jest ona widoczna przy materiale video. Kupując film za pomocą punktów otrzymujesz dostęp do niego na 48 godzin. Drugim rodzajem płatności jest abonament. Przygotowaliśmy 3 pakiety abonamentowe, które możesz dowolnie łączyć. Pamiętaj, że im więcej kupisz, tym taniej płacisz. Filmy w abonamencie dostępne są na 1 miesiąc.

Jeśli zdecydowałeś się na wybór pakietu naciśnij kolorowy guzik Kup teraz, to sprawi że odpowiednia pozycja znajdzie się w Podsumowaniu płatności widocznym w prawym górnym rogu strony (pomarańczowa ramka). Na końcu "podsumowania płatności" widoczna jest ostateczna kwota do zapłaty. Jeśli zakończyłeś wybór pakietów naciśnij pomarańczowy guzik Zapłać teraz.

Krok 2. Potwierdzenie płatności

Zostaniesz przeniesiony na stronę pokazującą wszystkie twoje zakupy oraz ostateczną kwotę do zapłaty. Jeśli wszystkie informacje sa poprawne naciśnij niebieski guzik Zapłać. Automatycznie nastąpi przekierowanie do portalu płatności.

Krok 3. Płatność

Na początku należy wybrać rodzaj płatności. W przypadku kart kredytowych musisz podać informacje niezbędne do dokonania płatności takie jak numer karty. Jeżeli chcesz dokonać płatności przelewem, wybierz bank, w którym posiadasz rachunek, a następnie dokonaj standardową płatność przelewem.
Nie pamiętam hasła