Jak obejrzeć film?

Krok 1. Rejestracja i logowanie

Aby zarejestrować się w Strefie Bajek, naciśnij "Rejestracja" w prawym górnym rogu portalu. Zostaniesz przeniesiony do formularza, w którym należy wpisać: e-mail oraz hasło. Zapamiętaj wpisane dane, ponieważ posłużą one do późniejszego logowania na portalu. Następnie naciśnij niebieski guzik "Zarejestruj się". Pamiętaj, iż rejestrując się w Strefie Bajek musisz zaakceptować nasz regulamin . Pod podany e-mail zostanie wysłana wiadomość potwierdzająca rejestrację.

Posiadasz juz konto?

Jeśli posiadasz już konto, możesz się zalogować. Naciśnij "Logowanie" w prawym górnym rogu portalu oraz podaj swój e-mail oraz hasło (podane przy rejestracji). Następnie naciśnij guzik "Zaloguj się". Jeśli dane są prawidłowe oraz twoje konto jest aktywne, w prawym górnym rogu portalu pojawi się twój e-mail. Jeśli nie pamiętasz hasła naciśnij na niebieski napis "Nie pamiętam hasła". Zostaniesz przeniesiony na odpowiednią stronę z dalszymi instrukcjami.

Krok 2. Przetestuj film

Wszystkie filmy na strefie bajek odtwarzane są za pomocą tej samej technologii, dlatego na początku możesz sprawdzić czy materiał odtwarza sie prawidłowo na twoim urządzeniu. W tym celu przejdź do zakładki Przetestuj film oznaczonej okrągłą ikoną z trójkątem w środku.

Krok 3. Płatność

Każdy film w strefie bajek jest płatny, dlatego aby oglądać matriały należy najpierw dokonać płatności. Możesz wybrać dogodny dla siebie sposób.Tutaj znajdują się wszystkie informacje oraz instrukcja "Jak dokonać płatności?" . Możesz również od razu przejść do "strefy płatności" . Jeśli wybierzesz opcję punktową, przy każdym filmie znajduje się jego cena.

Krok 4. Wybór filmu

Wybierz film, który chcesz obejrzeć. Sprawdź "jak poruszać się po stronie" , aby dowiedzieć się wszystkiego o symbolach i oznaczeniach używanych w strefie bajek. Specjalnie dla Ciebie, wybraliśmy najpopularniejsze oraz najciekawsze epizody. Dodatkowo podzieliliśmy wszystkie materiały na kategorie wiekowe. Dzięki temu nawigacja jest łatwa i przejrzysta. Jeśli posiadasz abonament od razu możesz oglądać filmy, jeśli wybrałeś opcję punktową należy wymienić odpowiednią ilość punktów na dany epizod.

Krok 5. Oglądanie!

Jeśli wszystkie powyższe kroki przebiegły pomyślnie znajdujemy się na podstronie danego filmu. Nad playerem widoczna jest zielona ramka informująca, iż materiał jest dostępny oraz można go oglądać. Po prawej stronie znajduje się opis oraz kilka informacji o filmie. Poniżej odtwarzacza umieszczona jest jego cena (ilość punktów). Aby uruchomić film należy nacisnąć białą strzałkę pośrodku playera. Wszystkie oznaczenia użyte na playerze opisane są poniżej.
Nie pamiętam hasła